Föremål som liknar 2 st
8008 Penselvaser
Såld: 900 kr
Såldes den 20 maj 2024
8155 Dekorelement
2 st, Asiatiska, nutida, trä, 92x92 ca
Såld: 450 kr
Såldes den 20 maj 2024
8375 Etsningar
Såld: 300 kr
Såldes den 20 maj 2024
8303 Litografier
Såld: 350 kr
Såldes den 20 maj 2024
8379 Färgetsningar
Såld: 3.000 kr
Såldes den 20 maj 2024
8382 Masker
2 st. Längd: 22-33 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 20 maj 2024
8167 Bojaner
med lock, 2 st, Kina. Höjd: 12-14 cm
Såld: 400 kr
Såldes den 20 maj 2024
8234 Fat
2 st + skål, Kina. Diameter: 8,5-14,5
Såld: 2.000 kr
Såldes den 20 maj 2024
8302 Pasteller
Såld: 1.100 kr
Såldes den 20 maj 2024