Föremål som liknar 2 st
4094 Soffbord
Såld: 8.800 kr
Såldes den 10 juni 2024
4037 Akvareller
Såld: 600 kr
Såldes den 10 juni 2024
4285 Balkongmöbel
Såld: 700 kr
Såldes den 10 juni 2024
4212 Matbestick
Såld: 1.500 kr
Såldes den 10 juni 2024
4130 Telefonhyllor
2 st, 1950-tal, teak. Bredd: 35-46 cm. Djup: 22-25 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 10 juni 2024
4160 Skålar
Såld: 700 kr
Såldes den 10 juni 2024
4169 Kuverttallrikar
12 st, mässing. Diameter: 27,5 cm
Såld: 1.500 kr
Såldes den 10 juni 2024
4161 Färglitografier
Såld: 500 kr
Såldes den 10 juni 2024
4165 Färglitografier
Såld: 100 kr
Såldes den 10 juni 2024