Föremål som liknar Örnberg
5055 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 14 mars 2022
9010 Oljemålning
Såld: 900 kr
Såldes den 1 november 2021
5451 Vaser
Såld: 600 kr
Såldes den 1 april 2019
5560 Vas
Konstglas, Anna Örnberg, signerad AÖ. Höjd: 17
Såld: 350 kr
Såldes den 1 april 2019
4474 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 15 januari 2018
9085 Oljemålning
Evald Björnberg (1895-1974), Köpenhamn, 26x35
Såld: 300 kr
Såldes den 25 september 2017
2003 Karaff
Anna Örnberg, Strömbergshyttan, "Flax", höjd: 33 cm
Såld: 900 kr
Såldes den 25 september 2017
8503 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 11 september 2017
5644 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 7 december 2015