1428 Färglitografi
2 st, Örjan Wickström, bladets mått: 34x29
Såld: 100 kr
Såldes den 22 februari 2016 -
1229 Akvarell
Örjan Wickström, 50x66 (saknar glas)
Såld: 1.900 kr
Såldes den 25 januari 2016 -
8261 Färglitografi
Örjan Wickström, 26/150, bladets mått: 38x38
Såld: 100 kr
Såldes den 14 december 2015
7214 Färglitografi
Örjan Wickström, 202/320, motivet: 33x48
Såld: 700 kr
Såldes den 1 december 2014 -
1260 Färglitografi
Örjan Wickström, 108/320, bladets mått: 33 x 48
Såld: 400 kr
Såldes den 27 oktober 2014 -
7169 Blandteknik
Örjan Wickström, Komposition, 16x25
Såld: 150 kr
Såldes den 13 oktober 2014
2120 Blandteknik
Örjan Wickström, 16x25
Såld: 500 kr
Såldes den 21 december 2009