8278 Väggskulptur
Såld: 1.600 kr
Såldes den 26 oktober 2020 -
3322 Oljemålning
Åsa Melin, på väg, 1996, 13 x 17
Såld: 400 kr
Såldes den 22 september 2014 -
1387 Akvarell
Ã…sa Melin, "vandringen" sign. - 94, 19x24
Såld: 450 kr
Såldes den 15 september 2014
5286 Färglitografi
Ã…sa Melin, 11/310, 23x30
Såld: 150 kr
Såldes den 16 juli 2007