6293 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 18 juli 2022 -
8278 Väggskulptur
Såld: 1.600 kr
Såldes den 26 oktober 2020 -
6036 Oljemålning
Åsa Moberg, Den ljuslockiga ängeln, 32x63
Såld: 450 kr
Såldes den 20 november 2017
3322 Oljemålning
Åsa Melin, på väg, 1996, 13 x 17
Såld: 400 kr
Såldes den 22 september 2014 -
1387 Akvarell
Ã…sa Melin, "vandringen" sign. - 94, 19x24
Såld: 450 kr
Såldes den 15 september 2014 -
2554 Trädgårdslykta
Järnlåsa mekaniska
Såld: 150 kr
Såldes den 9 augusti 2010
8356 Trädgårdslykta
Järnlåsa mekaniska
Såld: 100 kr
Såldes den 2 augusti 2010 -
8355 Trädgårdslykta
Järnlåsa mekaniska
Såld: 100 kr
Såldes den 2 augusti 2010 -
8357 Trädgårdslykta
Järnlåsa mekaniska
Såld: 100 kr
Såldes den 19 juli 2010