Föremål som liknar Ã…rstiderna
8185 Färglitografier
Såld: 300 kr
Såldes den 4 november 2019
5333 Oljemålningar
Såld: 800 kr
Såldes den 22 januari 2018
8500 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 18 september 2017
4246 Färglitografier
Såld: 4.000 kr
Såldes den 20 mars 2017
7229 Oljemålning
Såld: 5.800 kr
Såldes den 28 november 2016
3443 Akvareller
4 st, De fyra årstiderna, Sydkorea, 41x22
Såld: 100 kr
Såldes den 7 november 2016
9025 Färglitografier
Såld: 1.200 kr
Såldes den 19 september 2016
9519 Fat
4 st, Ã…rstiderna, diameter: 45
Såld: 100 kr
Såldes den 1 augusti 2016
9101 Oljemålningar
Såld: 1.500 kr
Såldes den 28 mars 2016