Föremål som liknar Ã…
7425 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 11 juni 2024
4287 Bord
Såld: 900 kr
Såldes den 10 juni 2024
4020 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 10 juni 2024
4218 Ljuskrona
Allmoge, trä, bemålad. Höjd: 50 cm
Såld: 1.600 kr
Såldes den 10 juni 2024
4064 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 10 juni 2024
4037 Akvareller
Såld: 600 kr
Såldes den 10 juni 2024
4226 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 10 juni 2024
4003 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 10 juni 2024
4159 Oljemålning
Såld: 1.600 kr
Såldes den 10 juni 2024