7307 Litografi
Såld: 2.600 kr
Såldes den 20 februari 2017 -
6440 Etsning
Såld: 150 kr
Såldes den 14 november 2011 -
1122 Litografi
Såld: 3.200 kr
Såldes den 10 april 2006
2065 Färglitografi
Såld: 1.800 kr
Såldes den 31 oktober 2005