KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14072006

nr 1407 2006

Mai-Britt Palmroth

(1930-2020), Sverige

Oljemålning, Mai-Britt Palmroth (1930-2020), Sverige. Monogramsignerad. Olja på duk, 46x38cm, yttermått inklusive ram: 48x40cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 5 juli 2021
kl 18:39:24

28/6 11:23:41 1      Vinnande bud

Mai-Britt Palmroth

Läs mer om Mai-Britt Palmroth