MÖBLER / Skåp & hyllor / Flaskschatull 16747338

nr 1674 7338

Flaskschatull

1800-tal, 3 karaffer, mahogny. Längd: 27 cm, djup: 14 cm, höjd: 26 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 27 januari 2025
kl 18:10:29

23/1 20:09:46 1      100 kr
26/1 08:37:36 2      Vinnande bud