KONST / Litografier / Färglitografi 16152026

nr 1615 2026

Lennart Rodhe

(1916-2005), Sverige

3 st, Signerad, 50 upplaga, 1976. Färglitografi, bildmått: 14x17 cm, yttermått inklusive ram: 42x33 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

3.200 kr

måndag 22 april 2024
kl 20:30:59

  • Tema
  • 22 apr

Lennart Rodhe

Läs mer om Lennart Rodhe