KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16034026

nr 1603 4026

Anders Altzar

(1886-1939), Sverige

Oljemålning, Skogssjö. Signerad. Olja på duk, 36x45 cm, yttermått inklusive ram: 45x55 cm

Anders Altzar, född 1886, död 1939, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 4 mars 2024
kl 18:50:57

Anders Altzar

Läs mer om Anders Altzar