KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13732027

nr 1373 2027

Akvarell

Monogramsignerad VB, Stor Essingen, 1925. Bladets mått: 18x25 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 18 januari 2021
kl 18:23:14

11/1 21:05:53 1      100 kr
16/1 19:53:20 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 18 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm