ART / Oil paintings / Oil painting 16657096

nr 1665 7096

OIL PAINTING

Gerhard Blum (tillskriven), no signature, figures, oil on canvas, unframed, uppspänd på ram, 200x145 cm, krackelingar, slitgage.

Gerhard Blum (tillskriven), ej signerad, figurer, Olja på duk, oramad, uppspänd på ram, 200x145 cm

Condition: krackelingar, slitgage

1500

SEK 1000

Monday December 9 2024
at 19:42:08

8/12 11:23:25 1      Vinnande bud