KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14109012
*
nr 1410 9012
Oljemålning
Linnea Larsson, Blomsterstilleben, Syrener i vas. Signerad, daterad 2020. Olja på duk, 60x60 cm, oramad
Följerätt
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 augusti 2021
kl 19:42:31
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/8 23:50:48
1
1.000 kr
5/8 20:50:24
2
1.100 kr
7/8 22:14:12
3
1.300 kr
9/8 19:05:33
4
1.500 kr
9/8 19:13:03
5
Vinnande bud
9/8 19:13:53
4
1.700 kr
9/8 19:13:53
5
1.800 kr (Budbetjänt)
9/8 19:14:14
4
2.000 kr
9/8 19:14:14
5
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blommor blomsterstilleben blomstilleben linnea larsson olja olja på duk oljemålning oljemålningar stilleben syrener i vas
-
8153 Oljemålning
Ann-Christine Jensman, Signerad, torgscen. Olja på..//
Aktuellt bud: 2.600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:43
-
9062 Oljemålning
Anshelm Dahl (1897-1964), Sverige. Signerad. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:11
-
9053 Oljemålning
Arne Svensson. Signerad, flygplan. Olja på pannå, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 19:08
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:54
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:53
-
9335 Oljemålning
Birgitta Järnström, monogramsignerad, abstrakt. Ol..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:48
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1410 9012
Oljemålning
Linnea Larsson, Blomsterstilleben, Syrener i vas. Signerad, daterad 2020. Olja på duk, 60x60 cm, oramad
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 1.500 kr |
| Såld: | 2.000 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 9 augusti 2021 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 3/8 23:50:48 | 1 | 1.000 kr |
| 5/8 20:50:24 | 2 | 1.100 kr |
| 7/8 22:14:12 | 3 | 1.300 kr |
| 9/8 19:05:33 | 4 | 1.500 kr |
| 9/8 19:13:03 | 5 | Vinnande bud |
| 9/8 19:13:53 | 4 | 1.700 kr |
| 9/8 19:13:53 | 5 | 1.800 kr (Budbetjänt) |
| 9/8 19:14:14 | 4 | 2.000 kr |
| 9/8 19:14:14 | 5 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blommor blomsterstilleben blomstilleben linnea larsson olja olja på duk oljemålning oljemålningar stilleben syrener i vas
-
8153 Oljemålning
Ann-Christine Jensman, Signerad, torgscen. Olja på..//
Aktuellt bud: 2.600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:43 -
9062 Oljemålning
Anshelm Dahl (1897-1964), Sverige. Signerad. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:11 -
9053 Oljemålning
Arne Svensson. Signerad, flygplan. Olja på pannå, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 19:08
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:54 -
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:53 -
9335 Oljemålning
Birgitta Järnström, monogramsignerad, abstrakt. Ol..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:48



