KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14109012

nr 1410 9012

Linnea Larsson, Blomsterstilleben, Syrener i vas. Signerad, daterad 2020. Olja på duk, 60x60 cm, oramad

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 9 augusti 2021
kl 19:42:31