MÖBLER / Bord / Nattygsbord 13396257
nr 1339 6257
Nattygsbord
Ett par. Bredd: 39 cm. Djup: 42 cm, höjd: 58 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 3 augusti 2020
kl 19:51:48
100 kr
150 kr
200 kr
450 kr
500 kr
6
600 kr
700 kr
7
800 kr
8
900 kr
6
1.000 kr
8
1.100 kr
6