KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14034229

nr 1403 4229

Dan Nygårds

(f. 1943), Sverige

Blandteknik, Dan Nygårds (f. 1943), Sverige. Signerad, numrerad 2/90, bladets mått: 57x39cm, yttermått inklusive ram: 72x55cm

Dan Nygårds, svensk bildkonstnär född 1943.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 14 juni 2021
kl 18:55:44

10/6 22:23:22 1      Vinnande bud

Dan Nygårds

Läs mer om Dan Nygårds