MÖBLER / Bord / Bord 3088747

nr 308 8747

Bord

Rotfaner, 1800-tal, H.72, Dia:102

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 5 april 2004

Superellipsbordet