MÖBLER / Bord / Bord 3088747
nr 308 8747
Bord
Rotfaner, 1800-tal, H.72, Dia:102
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 5 april 2004
1.100 kr
2.400 kr