FURNITURE / Sofas / Sofa 11312437

nr 1131 2437

SOFA

art nouveau, mahogany, length: 141 cm, wear, damages.

Jugend, Mahogny, längd: 141 cm

Condition: slitage, skador

800

Monday September 25 2017
at 19:30:44

Jugend