GLASS & CERAMICS / Ceramics / Skärbräda 4435524
nr 443 5524
Skärbräda
Lenght: ()
Gustavsberg 1890, text: GIF OSS IDAG WÅRT DAGLIGA BRÖD, längd 36 cm [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
300
SEK 350
Monday December 11 2006
at 16:42:10
11/12 12:04:26
300 kr
11/12 12:23:52