MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 4079600
nr 407 9600
Byrå
1800-tal, björk, längd: 88, djup: 44, höjd: 83 (fanérskador)
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 22 maj 2006
kl 16:00:01
1.800 kr
2.100 kr
2.500 kr