GLASS & CERAMICS / Glass / Bowls 17453382
nr 1745 3382
BOWLS
på fot, 3 pcs, cut glass, 19th century. Diameter: 15-26, height: 16-25, slitage och skador,
på fot, 3 st, kristall, 1800-tal. Diameter: 15-26, höjd: 16-25, slitage och skador
700
SEK 300
Monday December 1 2025
at 18:27:13
25/11 13:02:25
Halvkristall