KONST / Litografier / Färglitografi 11017050

nr 1101 7050

Färglitografi

Jöran Nyberg, 175/320, signerad, motivet: 17x23

Utrop:

600 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 10 april 2017
kl 18:03:03