MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 4264353

nr 426 4353

Byrå

Rokokostil, längd: 100, djup: 48, höjd: 80 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 14 januari 2008