FURNITURE / Tables / Gate-leg table 5486577

nr 548 6577

GATE-LEG TABLE

Lenght: ()

1800-tal, längd: 163, djup: 103, höjd: 80

Condition: slitage, skador

1500

SEK 1000

Monday October 27 2008
at 16:00:00

26/10 17:11:16 1      Vinnande bud