KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15463123

nr 1546 3123

Oidentifierad konstnär. Kustmotiv. Olja på duk, monogramsignerad, 25x33 cm, yttermått inklusive ram: 36x43 cm

Kondition: skadad duk

Utrop:

500 kr

måndag 5 juni 2023
kl 18:46:54