GLASS & CERAMICS / Ceramics / Tomteterrin 7764641

nr 776 4641

Tomteterrin

Gothenburg, length: 24, wear, damages.

Göteborg, längd: 24

Condition: slitage, skador

600

SEK 250

Monday September 10 2012
at 18:14:33