MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 10849325

nr 1084 9325

CARPET

Kasthall, 90x240, wear, damages.

Kasthall, 90x240

Condition: slitage, skador

1500

SEK 1100

Monday January 23 2017
at 20:49:45

23/1 18:21:23 1      1.000 kr
23/1 20:43:42 2      Vinnande bud