KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15848013

nr 1584 8013

Gunnar Larson

(f. 1925), Sverige

"Springer förbi". Signerad, akvarell, 21x21 cm, yttermått inklusive ram: 52x42 cm

Gunnar Larson, svensk konstnär född 1925.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 11 december 2023
kl 18:08:16

11/12 17:48:48 1      Vinnande bud

Gunnar Larson

Läs mer om Gunnar Larson