FURNITURE / Tables / Table 9133336
nr 913 3336
TABLE
oak, early 20th century, wear.
ek, tidigt 1900-tal
Condition: slitage
SEK 100
Monday September 22 2014
at 18:30:49
22/9 18:13:30