MÖBLER / Bord / Bord 13835249
nr 1383 5249
Bord
med låda, Teak. Bredd: 62 D, 47, höjd: 64 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 8 mars 2021
kl 19:25:25
6/3 15:44:02
100 kr
8/3 17:46:46