MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 14113227

nr 1411 3227

CARPET

oriental, 138x128cm, wear, damages.

Orientalisk, 138x128cm

Condition: slitage, skador

Withdrawn

Monday August 16 2021
at 18:30:52