LIGHTING / Chandeliers & Ceiling lamps / Lighting armature 17177110
nr 1717 7110
LIGHTING ARMATURE
PH5. Diameter: 50 cm, wear, damages.
PH5. Diameter: 50 cm
Condition: slitage, skador
600
SEK 800
Monday August 18 2025
at 18:04:12
400 kr
500 kr
350 kr
400 kr (Robot)
700 kr