FURNITURE / Misc. Furniture / Imperialsäng 5464646
nr 546 4646
Imperialsäng
Lenght: ()
Ådringsmålad, bredd: 101, utdragbar(L. 187) [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
300
SEK 400
Monday October 13 2008
at 16:04:36
350 kr
350 kr