KONST / Oljemålningar / Collage 15494232

nr 1549 4232

Robert Benson

(f. 1939), Storbritannien

Collage, Signerad, daterad 1991, "Little water-fall", 16x16 cm, yttermått inklusive ram: 24x24 cm

Robert Benson, brittiskfödd konstnär och filmare född 1939, verksam i Sverige.

Utrop:

500 kr

måndag 19 juni 2023
kl 20:46:19

Robert Benson

Läs mer om Robert Benson