FURNITURE / Tables / Coffee table 12354442

nr 1235 4442

COFFEE TABLE

1940s. Diameter: 80, height: 55 cm, wear, damages.

1940-tal. Diameter: 80, höjd: 55 cm

Condition: slitage, skador

SEK 1300

Monday February 18 2019
at 20:42:37