GLASS & CERAMICS / Ceramics / Pots 11312544
nr 1131 2544
POTS
2 pieces, + skål med lock, porslin, 1700-/1800-tal, höjd: 12 - 23, nagg, lagning,
2 st. + skål med lock, porslin, 1700-/1800-tal, höjd: 12 - 23, nagg, lagning
1000
SEK 1000
Monday September 25 2017
at 19:22:20
500 kr
600 kr
700 kr
900 kr