GLASS & CERAMICS / Ceramics / Pots 11312544

nr 1131 2544

POTS

2 pieces, + skål med lock, porslin, 1700-/1800-tal, höjd: 12 - 23, nagg, lagning,

2 st. + skål med lock, porslin, 1700-/1800-tal, höjd: 12 - 23, nagg, lagning

1000

SEK 1000

Monday September 25 2017
at 19:22:20