ART / Etchings etc / Etching 16748050

nr 1674 8050

Jukka Vänttinen

(f. 1954)

Jukka Vänttinen (b. 1954). Signed, numbered 33/100, söndag, sheet: 11x16 cm, outer dimensions including frame: 30x34,

ETCHING, Signerad, numrerad 33/100, söndag, bladets mått: 11x16 cm, yttermått inklusive ram: 30x34 cm

Yes

SEK 350

Monday January 27 2025
at 20:38:15