GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservisdelar 17453383
nr 1745 3383
Matservisdelar
30 delar, ca, Rörstrand, Svart, Sverige, slitage och skador
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 1 december 2025
kl 18:32:13
300 kr
Rörstrand