FURNITURE / Tables / Writing desk 5202087

nr 520 2087

WRITING DESK

Lenght: ()

med uppsats, 1800-tal, valnöt/läderskiva, längd: 132, djup: 75, höjd: 92 (skador)

1500

SEK 2300

Monday April 21 2008
at 16:00:00