BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Ljuskrona 9669062
nr 966 9062
Ljuskrona
höjd: 84 ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 8 juni 2015
kl 18:45:09
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr