LIGHTING / Chandeliers & Ceiling lamps / Chandelier 9669062
nr 966 9062
CHANDELIER
height: 84 ca, wear, damages.
höjd: 84 ca
Condition: slitage, skador
1500
SEK 1100
Monday June 8 2015
at 18:45:09
900 kr
1.000 kr (Robot)
1.100 kr