FURNITURE / Chests of Drawers & Desks / Damsekretär 8748021
nr 874 8021
Damsekretär
Gustavian style, length: 80, width: 49, height: 110, wear, damages.
Gustaviansk stil, längd: 80, djup: 49, höjd: 110
Condition: slitage, skador
2000
SEK 1100
Monday February 10 2014
at 18:38:59
1.000 kr
Den Gustavianska stilen
Damsekretär
Condition: slitage, skador
nr 874 8021
Damsekretär
Condition: slitage, skador
| Estimate: | 2000 |
| Sold: | SEK 1100 |
Monday February 10 2014 |
Den Gustavianska stilen