KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13581582

nr 1358 1582

Etsning

signerad, fiskebåtar. Motivet: 17x29 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 2 november 2020
kl 20:03:41