MISCELLANEOUS / Jewellery / Earrings 11387460
nr 1138 7460
EARRINGS
one pair, silver, early 20th century,
Ett par, silver, Tidigt 1900-tal
SEK 200
Monday October 23 2017
at 20:37:11
100 kr
150 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver