BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Fotogenlampa 5361038

nr 536 1038

Fotogenlampa

sekelskifte 1900, indragen el [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

100 kr

Såld:

500 kr

måndag 18 augusti 2008
kl 16:13:19