SILVER & METAL / Silver / Baskets 10823098
nr 1082 3098
BASKETS
Ett pairs, slipat glas med silver hänklar, Ryssland, 1900-talets första hälft, delvis förgylld, diameter: 11, 2,
Ett par, slipat glas med silver hänklar, Ryssland, 1900-talets första hälft, delvis förgylld, diameter: 11, 2
Withdrawn
Monday January 9 2017
at 20:01:17