GLASS & CERAMICS / Figurines / Tomb figurines 6045649
nr 604 5649
TOMB FIGURINES
5 pcs, bland annat ushebti, Egypten, sentid, bland annat brons, damages, repairs, inköpt stadsauktion omkring 1980,
5 st, bland annat ushebti, Egypten, sentid, bland annat brons, skador, lagningar, inköpt stadsauktion omkring 1980
5000
SEK 5000
Monday October 12 2009
at 16:00:00
7/10 16:58:37