KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14953064

nr 1495 3064

Träsnitt

Japan, Kunisada, diptyk, yttermått inklusive ram: 42x18 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 10 oktober 2022
kl 20:36:01

9/10 15:48:16 1      Vinnande bud