MÖBLER / Bord / Pelarbord 7063604

nr 706 3604

Pelarbord

30-tal, med glasskiva, diameter: 75, höjd: 63

Kondition: visst slitage på skivan

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 1 augusti 2011
kl 17:48:12

29/7 19:45:48 1      Vinnande bud